15 Ağustos 2013 Perşembe

Narçiçeğinden Haylazım, Gül Dalından Hovarda


    Etek/Skirt: Zara, Bluz/Top: Koton, Çanta/Bag: Uterque, Ayakkabılar/Shoes: İnci, Kolye/Necklace: Topshop

Nerede bir çiçek görsem önüne geçip poz verdiğim doğrudur. Yolda yürürken bir nar ağacı, begonvil, sardunyalı bir pencere görmeyeyim: "Aaa fotoğraf çekilir burada ki!" deyip fotoğraf makinemi yaımdaki kurbanın eline tutuştururum. Artık buna alışan arkadaşlarım, güzel bir çiçek görünce "Gel senin burada fotoğrafını çekelim" diyorlar. Sırf önünde bloga çekim yapmak için babama yazlığın bahçesine begonvil ektirmeye çalışıyorum :)

Whenever I see a garden full of flowers, a blossoming tree or a window with flowers, I give my camera the victim and ask to take some photos of me with those flowers. My friends got used to it and even if I didin't ask, they offer me to take some photos when they saw nice flowers.

11 Ağustos 2013 Pazar

Bilgisayarsız Bir Blogger Kaymaksız Bir Ekmek Kadayıfına Benzer


Elbise/Dress:Spazio, Ayakkabı ve Çanta/Shoes and Bag: Hotiç, Gözlük/Sunnies: Prada

"Alışverişkolik iyice tembelleşti, şezlongundan poposunu kaldırıp 2 satır yazı yazamadı" diye düşünenler fena halde günahımı alıyorsunuz. Evet bütün yazı şezlongumda kitap okuyarak geçirdiğim, leyleği havada görüp oradan oraya gezdiğim ve bavulumun bir uzvum haline dönüştüğü doğrudur ama uzun süredir blogu ihmal etmemin nedeni bu kadar sevimli değil. Maalesef yazlığımıza hırsız girdi ve bilin bakalım neyi çaldı? Bilgisayarımı! İçimde hala safça bir belki bulunur umudu olduğundan yenisini de almıyorum ve bilgisayarsız bir blogger olarak post yapamıyorum. Oysa elimde ne çok fotoğraf, anlatılacak ne çok gezi var. Eniştem sağolsun bilgisayarını benimle paylaştı da  size 2 fotoğrafla da olsa mini bir post yapıp merhaba diyebildim sonunda. Pek yakında burada keyifli tatil yazıları ve fotoğrafları olacak ama pek çoğunuzun tatilinin bittiği bugün size bu hainliği yapmayacağım ve Cunda, Çeşme, Alaçatı fotoğraflarını biraz daha bekleteceğim. Sendromsuz pazarlar canlar!

If you think that I don't make new posts because I am on holiday and enjoy lazy days, you are not right. Yes I am on holiday and enjoy the summer, but the reson is not that nice. My laptop is stolen and I haven't bought a new one yet; this is why I could not make posts. I have many photos, nice vacations to write about, stay tunned. Have a nice Sunday.