7 Mart 2014 Cuma

London Red

Greenwich'de kafayı sıfırlamak diye bişey var :)

 Wearing Mango dress and necklace, Park Bravo coat, Uterque boots and Zara gloves

Pub selfiesi :)

Londra deyince Big Ben'den sonra akla gelen iki şey vardır: Kırmızı telefon kulübeleri ve kırmızı iki katlı otobüsler. Kırmızının bu kadar yakıştığı bir şehirde elim hemen kırmızı elbiseme gitti. Bugünkü rotamız Greenwich, Portobello ve Covent Garden'dı. Gezdiğim yerleri son posta saklayıp, Greenwich'den minik bir ne giydim postu ile geçiştiriyorum şimdilik. İyi haftasonları canlar!

Red buses, red telephone boxes, London loves red, so I wore a red dress on a sunny London day(which is not usual). I went Greenwich, Portobello and Covent Garden. But who cares taking photos while shopping in Portobello Vintage market? Photos are from Greenwich but I'll wriete some tips for Portobello and Covent Garden later. Have a perfect weekend guys!

1 Mart 2014 Cumartesi

Londra-1


Wearing Park Bravo Coat, Zara dressand necklace, Uterque boots 

Londra'dan döneli 10 gün oldu, nasıl bir üşengeçlikse bir türlü yazamadım. O kadar çok fotoğraf çekmişim ki aralarından seçim yapmak bile zor geldi. Bugün bu tembelliğe bir son verdim, hazırsanız Bir Alışverişkolik Londra'da yazı dizimiz başlıyor :) Londra fotoğraflarını gün gün paylaşıp, en sonunda da LOndra için önerilerimi yazacağım. Londra'da 6 gün kaldım, liseden çok yakın bir arkadaşımın, İnci'nin misafiri oldum. Londra'yı bir Londralı ile gezmek büyük şans, sadece turistlerin değil, Londralıların da gittiği yerleri öğrenebiliyorsunuz. Londra'da 3 gün İnci rehberliğinde, onun işe gittiği 3 gün de tek başıma gezdim, her iki durumda da çok keyif aldım. İnci'siz gezdiğim günlerden pek fotoğrafım yok, o yüzden 6 gün için 6 ayrı post olmayacak. İlk gün İncim bol bol fotoğrafımı çekti. İlk gün rotamızda Tower Bridge, Tate Modern, Canary Wharf ve Harrods vardı. Bunların detaylarını son posta bırakıyorum, takipte kalın canlar.

It has been 10 days since I come from London, yet I could not find time to make a post. I have been a lazy blogger recently. Today, I gave up being lazy and started " Alışverişkolik in London" posts. I will make a post for each outfit and finally I will make a Tipsfor London post. I stayed in London for 6 days in the flat of a beloved friend, Inci. I was lucky because I had the chance to discover London with a Londoner friend. On the first day of London Trip, we went to Tower Bridge, Canary Wharf, Tate Modern and Harrods. Wait for the last London post for the details!