30 Haziran 2014 Pazartesi

Bir Etek, İki MevsimWearing River Island skirt, Zara blouse and Kenneth Cole wellingtons
Wearing River Island skirt, Batik tshirt, Massimo Dutti shoes, Zara bag and Forever New necklace

Aynı parçaları, farklı aksesuarlarla kombinleyerek her mevsim giymeyi çok seviyorum. Rengine vurulup aldığım eteği ilkbaharda yağmur çizmeleri ve uzun kollu bir bluzla, yaz gelince ise babetler ve tshirt ile kombinledim. siz hangi kombini daha çok sevdiniz?

I like to combine the same piece with different accesories and adapt it to different seasons.  I combined the skirt that I bought in February with wellingtons in spring and ballerinas in summer. Which look did you like the most?

27 Haziran 2014 Cuma

Bahardan Kalma

 Wearing Zara skirt and bag, Batik blouse, Massimo Dutti shoes

 Nedense blogda paylaşım yapmak içimden gelmiyor hanidir, hevesim mi  kaçtı desem, tembelleştim mi desem yoksa yoğunluktan mıdır bilmiyorum bir türlü yazamadım, olmadı. Yukarıdaki fotoğraflar da ağaçlardaki çiçeklerden-ve uzun kollu bluzdan- anlayabileceğiniz gibi Nisan ayından. Şu mevsime uygun bir post olmadı farkındayım, bu gidişle yazlık ne giydim postlarını da Ekim ayında paylaşırım herhalde :) Bahardan kalma böyle bir iki ne giydim postu var bekleyen bitsin de yazlıklara geçelim artık. Hem okul da kapandı yani bahanem kalmadı :) Üstelik Instagram'dan takip edenler bilir, bekleyen birbirinden güzel Bozcaada ve Yunan adaları fotoğrafları var. Her ne kadar hevesim kaçtı desem de hatta bazen blogu bırakmayı düşünsem de bir süre daha devam edip daha sonra karar vereceğim. Bu arada bloga yazmaya üşenmemin bir nedeni de Instagram. Orada fotoğraf paylaşmak çok daha hızlı ve kolay geliyor, @biralisveriskoliginitiraflari hesabımı takip ederseniz orada blogun aksine bol bol paylaşım yapıyorum. Şimdilik hoşçakalın, arayı açmayalım tamam mı :)

I don't know why but I do not like blogging as much as I used to do. I feel too lazy to post, maybe instagram made me more lazy( follow me @biralisveriskoliginitiraflari) or I am really too busy to post, I don't exactly know my excuse. As you can understand when you see blooming trees in these photos, they were shot in April. There are only one more post from spring that I am planning to do, after that there will be many summer photos from Turkish cost and Greek island. See you soon.