11 Aralık 2014 Perşembe

Ballet Pink

Photo credit Erssell PVWearing Zara skirt, Sisley pullover, Bershka leather jacket, bag from a local shop, Manrepeller X Superga shoes from Vepa62(Click here to buy)

Bir kombine başlarken önce bir anahtar parçadan hareket eder, kalanları ona uydurmaya çalışırım. Bu kombine de başlangıç noktam, çok sevdiğim bloggerlardan Manrepeller'ın tasarımı olan saten Superga ayakkabılarım oldu. Ayakkabının renginin adı bile o kadar cici ki, ballet pink. Zaten minik yeğenim de bunları ayağımda görünce "Aa ne güzel, balerin ayakkabısı gibi" dedi. Benim şu bale aşkım ne olacak, tütüler, babetler, topuzlar... Bir de Black Swan filminden sonra bale tutkum iyice arttı. Bu ayakkabılar beyaz tütü etekle de süper olur eminim ama ben bu sefer bu ayakkabıların naifliğine zıt bir motorcu ceketi ve ona da zıt kokoş boncuklu bir etek seçtim. Bu eteği daha önce şurada ipek bluz ve topuklularla giymiştim, bu sefer farklı tarzları karıştırmak istedim.

Unutmadan, bu ayakkabıdan biz de istiyoruz derseniz, ki eminim diyeceksiniz, hemen şuradan Vepa62'nin online sitesine buyurun.

Alışverişkolikten öpücükler...

I usually start an outfit with one star piece and find other pieces to combine after that. Star piece of this outfit is satin superga shoes which was designed by one of my favourite bloggers, Manrepeller. I loved these shoes, I also loved the name of the colour "ballet pink". My little niece said "Cute shoes, they are like ballerina shoes" when she saw my supergas. I am really obsessed with everything related to ballet, ballerina shoes, tutu skirts, buns... My passion for ballet doubled after Black Swan. I am planning to combine these shoes with a white tutu skirt like a ballerina, but first I wanted to create a contrast with masculin leather jacket. I also added some feminenity with this embelished skirt, which I comined with a silk blouse and high heels here

Kisses from alışverişkolik...

1 yorum:

Desirèe D'Aloia dedi ki...

very beautiful!!!

http://www.thefashionprincess.it/