29 Temmuz 2011 Cuma

H&M Fall Winter 2011
H&M sonbahar kış 2011 koleksiyonunun tamamını istiyorum!! Hepsi o kadar güzel ki pançolar, eldvenler, şapkalar, şortlar, bol pantalonlar ve çizmeler... Renkler de süper, bordo, mercan ve somonlar color block treninden (her ne kadar sevsem de) yorulan gözleri dinlendirecek. Şu an serin bir sonbahar günü şurada gördünüz pelerini giymiş, eldivenleri ve şapkayı takmış, elimde sıcacık kahvemle yürürken hayal ediyorum kendimi. Beni tanıyanlar bu cümleye gülecek çünkü ben en soğuk kış gününde bile atkı eldiven bere falan takamam afakanlar basar, külotlu çorap bile giymem çoğu zaman, kışı ince elbiselerin üzerine deri ceket ya da trenchcoat giyip geçiririm :) İzmir'de neyse ama İstanbul'da herkes hayret edip, "Üşümüyor musun" diye sorup duruyordu.

Not:  H&M sen Türkiye'ye geldin diye ne kadar sevindiğimi biliyorsun geçen yıl. Hatta o çılgın kalabalığa, Forum İstanbul'un uzaklığına ve sevgilimin itirazlarına rağmen açılır açılmaz sana hoşgeldin demeye koştum ve düzenli aralıkla seni ziyaret ettim. Bu ay İzmir'e taşındım biliyorsun, şimdi iade-i ziyaret sırası sende, İzmir'e bekliyorum seni en yakın zamanda, yoksa geç buldum çabuk kaybettim diyip hasret kalacağım sana.

I want whole H&M FW 2011 collection!! Everything is so amazing; coats, gloves,flare pants, hats, shoes... I love also the colors, burgundy, coral, brown  look so cte after getting tired of color block trend (despite  I love it). I imagine walking in the street in fall drinking my coffee and wearing these cape and gloves. My friens will laugh at me after reding this; because I never put on gloves, hats, scarfs or tights in winter, everyone asks me if I am not cold. I usually put on a coat or a leather jacket with a summer dress in winter.

P.S: Dear H&M I was very happy when the first shop of yours had opened in Turkey last year. Inspite of crowd and refusal of my boyfriend, I came for opening to say you "welcome" and I visited you regularly. Yet, I moved from İstanbul to İzmir three weeks ago and its your turn. I am waiting you to come to İzmir. I miss you.

6 yorum:

Adsız dedi ki...I love your post and blog so much!!!.))

I need your help. I spend another survey but this time with another question.
"Where do you prefer to shop? What is your favorite shopping center?"

Bir Alışverişkoliğin İtirafları dedi ki...

Mary Mur, thanks honey, I visited and loved your blog, yet could not see the survey. If you say how I can answer, I will be glad to answer.

xx

tessa dedi ki...

love all the colors! cream and rust.. gorgeous!

couturelust.com

The Lizard Queen dedi ki...

sasha degil mi modellerden biri de? saclarini koyulastirmis ve yine cok guzel.

http://the-lizard-queen.blogspot.com/

Sissy à la Mode dedi ki...

just love these falls previews ; )

MJ dedi ki...

Great pieces and interesting styling- very 1960's!

stylebymj.blogspot.com