28 Kasım 2011 Pazartesi

It Bag : Celine


Phoebe Philo'nun sihirli değneğiyle dokunup daha da güzelleştirdiği Celine bir değil, birkaç it bag çıkardı. O yüzden başlığa Celine Luggage mı, Classic Box mı yoksa Cabas mı yazsam bilemedim, sadece Celine dedim. Ünlülerde, sokaklarda, moda haftalarında en çok karşımıza çıkan Celine Luggage lar, favori renk ise yukarıda görüldüğü üzere krem-siyah versiyonu. Bu it bag in modası daha uzun süre geçmeyecek gibi, nanolar, miniler yeni renkler derken önümüzdeki yaz da Celine rüzgarı esmeye devam edecek.

Celine, with Phoebe Philo's miracle touchdoesn't have only one it bag this year, it has several it bags. I could not decide what to write, Celine Luggage, Classic Box or Cabas. We see Celine Luggages very often during fashion weeks, on celebrities and bloggers. The most popular version is bicolor cream and black. It is predicted that Celine Luggage will not be out in near future. We will see its nano version often in next summer.


Benim favorim ise Classic Box. Bu yıl en trendy çantalar kutu formundakiler, kutu çantaların en güzeli ise tabi ki Celine. Dolabımda her rengi olsa, her gün moduma göre rengini seçsem harika olmaz mıydı :) Tamam tamam, hiç değilse kahverengi ve neon sarısı piton olsaydı, o da yeterdi bana :)

My favourite it bag ise Classic Box. The most popular bags of the season are box shaped ones, the most beautiful box bag is Celine, of course. I wish to have each and every colour of it in my closet and choose a different color everyday. Ok, it would be ok if I only had brown and neon yellow piton :)


Miranda Kerr 'in tercihi ise Calfskin Cabas. Bu da wishlistimin en tepelerinde olan bir çanta. Miranda'nın renk seçimi de kusursuz. O da benim gibi çok sevmiş olmalı bu çantayı, ne giyse koluna bu çantayı almış. Benim gibi çantasında bir bavula ancak sığacak kadar çok ıvır zıvır taşıyan biri için harika bir çanta olurdu.

Miranda Kerr's choice is Calfskin Cabas. It is in my wishlist, too. I also loved its colour. Miranda must have loved this bag like me, whatever she wears, she took her burgundy Celine. It is a perfect bag for those who carries tons of things in their bag, like me.

6 yorum:

civciv dedi ki...

Istanbulda luggane bag olan bir yer biliyormusun acaba ??


sevgiler

ALIŞVERİŞ DANIŞMANI dedi ki...

Ben de oyumu Classic box'dan yana kullanyıyorum, her rengine ayrı ayrı ağzım düşüyor..

HobiCoffee dedi ki...

Ben Calfskin Cabas'ı beğendim..Tam benlik,dolu dolu :)

Moda Sihiri dedi ki...

Bende mirandaninkini cok begendim. Yanima Bebegim icinde extra canta almam gerekmez:)))

gülümse dedi ki...

celine luggagelar bu sene çok revaçta gerçekten

Bir Alışverişkoliğin İtirafları dedi ki...

Civciv İstanbul'da yok malesef, acaba yanlış mı biliyorum diye Beymen Ve Harvey'in sitelerine de baktım ama Celine satmıyorlar :(

Alışveriş danışmanı ben de o kadar renk arasından en güzeli hangisi seçemedim :)

HobiCoffee ben de ancak ona sığarım:)

Moda Sihiri evet anneler için çok ideal Miranda da öyle düşünmüş olmalı :)

Gülümse evet bütün street fashion fotoğraflarında luggagelar karşıma çıkıyor :)