14 Haziran 2012 Perşembe

Bir Varmış Bir Yokmuş


Ve aranan pony cuff, yani metal saç kuyruğu tokası, Topshop'ta bulundu:)

                     Wearing Batik dress, Benetton sandals, H&M clutch, Topshop pony cuff

Bu aralar bir varmış bir yokmuş diyerek bi post yapıyor bir kayboluyorum, bloglarınızı da maalesef ziyaret edemiyorum, yorumlarınızı geç yayınlıyorum. Yazlıktayım ve internetsizim, neyse ki yakında wireless olan bir cafe buldum dün, arada gidip bir bloguma bakıyorum ve yeni post yapıyorum. İnternet yok, ama deniz var, güneş var, kum var, huzur var, okuyacak onlarca kitap ve dergi var, yani keyfim yerinde. Aslında internetten uzak olmak insanı dinlendiriyor ama o süre bir haftayı geçince hele bir de bloggersanız krize giriyorsunuz. Evet itiraf ediyorum ben bir bağımlıyım ve internetsiz yaşayamıyorum ama hangimiz değiliz ki :)

This week I was in our summer house which has no internet connection so I could not visit neither my blog nor yours. There is no internet but there is sun, sea, sand, tons of books and magazines :) Being offline makes people feel more peaceful, yet if it lasts more than a week and if you are a blogger, this means a crisis :) Ok, I must confess that I am addicted, but we are all addicted, aren't we?

6 yorum:

Modavesaire dedi ki...

valla bu kombine bayıldım!!! elbise, saç aksesuar herşey kararında:)) vücut tipine de çok yakışmış bu elbise,,sevgiler canm

begum begum huuu dedi ki...

yazlıklarda ne yazıkki boyle oluyor :( ama yazın guzellıgı yanında boyle sorunlara katlanılabılıyor :) cok sık olmus uzun elbıse:) nede yakısmıs cıcekler derım:)


begumyagci.blogspot.com

motto dedi ki...

aaa bende de var bu tokadan .acaip seviorum ..
Dubai'DEN H&M'den almıştım.
saçı da cok hoş yapıo..
güle güle kullan..

chris dedi ki...

Hello! After visiting your blog, I invite you to join us in the "International Directory Blogspot"
For this is the very simple, just follow our blog, enter your Country, your blog url, and you will automatically integrate into the Country list.
We are fortunate to be on the Blogspot platform that offers the opportunity to speak to the world to share with us the different passions, fashion, paintings, artwork, photos, poems and so be able to find in other countries people with similar passions.
I think this community could also interest you.
We ask that you follow the blog "Directory"
Follow our blog gives you twice as many possibilities of visits to your blog! Thank you for your understanding
Please follow our blog is very appreciate
Have a great day with the hope that you follow our blog "Directory".
After your approval to join us, you will receive your badge
Regards
Chris
I follow your blog, I hope you'll like
To find out, click on the link below:
http://world-directory-sweetmelody.blogspot.com/

İlhami Uyar dedi ki...

size güzel tatiller diliyor ve tüm yorgunluk ve sıkıntıların tatil sonunda sıfırlanması dileklerimi iletiyorum,herşey gönlünüze göre olsun,kıyafetler de süper olmuş zaten sizden bu beklenir sevgi ve saygılarımla

Prensesin Masalı dedi ki...

elbisen cok güzel :) Blogunuda cok sevdim bende Prensesin Masalina beklerim Sevgiler :)

http://prensesin-masali.blogspot.com/