20 Eylül 2012 Perşembe

Part Time Blogger
Elbise/Dress: Roman, Kemer/Belt: Roman, Ayakkabılar/Shoes: Hotiç, Çanta/Clutch: Koton

Her postumda "Uzun süredir yazamıyorum, çünkü..." diye başlıyorum artık, çok mu tembelleştim yoksa gerçekten çok mu yoğun bir dönemdeyim bilemiyorum. Elimde yayınlayamadığım bir milyon adet "Ne Giydim" fotoğraflı, yeni aldığım ve " New In" postu yapılmayı bekleyen sonbaharlık ciciler, sonbahar alışveriş listem, yazmak istediğim trendler var; buna karşılık çok az zamanım var. Bu bir görünüp bir kaybolma  halim bir süre daha devam eder gibi. Bu dönem 2 fotoğraf 2 satır yazıdan oluşa postlarla idare edin, kısa zamanda daha çalışkan bir blogger olup, daha çok yazacağım, söz :)

Recently I start every post with the same sentence: "It has been long since the last post, because...". I have many photos to make outfit post, new stuff waiting for my new in post, my fall shopping list and there are many treneds I want to make a post about. Yet, I have really limited time to blog, -I don't know- beacuse I am too lazy or too busy. In these days I am a part time blogger so I will show up with a few photos and sentences. I promise I will be a hardworking one in near future :)

4 yorum:

begum begum huuu dedi ki...

özletme ama kendini tatlım :))) elbisenin soft renkleri çok güzel senin yanık tenine de çok yakışmış :)begumyagci.blogspot.com

muucrafts dedi ki...

elbisen cok güzel :)

Adsız dedi ki...

pastel renkler çok hoş!

http://crotchetime.blogspot.com

İlknur Kağan dedi ki...

Elbisenin pastel renklerini çoks evdim.Özelliklede clutch-babet uyumunu:)Bende bloguma beklerim

sevgiler
i-fashionbank.blogspot.com