4 Şubat 2012 Cumartesi

Red Dress & Red Wine

Son zamanlarda çok tembel bir blogger oldum, bu fotoğraflar geçen cumartesiden ama bir türlü bilgisayara atıp post yapamamıştım üşengeçlikten. Geçen cumartesi ablamla çok keyifli bir gün geçirdik, Alsancak'a gittik, önce Dükkan'da hamburgerlerimizi yedik (yarım hamburger diyeti bozmaktan sayılmaz değil mi :)), sonra azcık alışveriş yaptık, evet gerçekten az sadece eldiven aldık, daha doğrusu ablam ikimize aldı, bu güzel hediye için ablacığıma buradan da teşekkür edeyim.

I have been a lazy blogger in recent days. These photos are from last Saturday yet I couldn't make a post for a week. Last saturday we had a very nice day with my sister. We ate hamburger (I am still on a diet , I ate only half), the we made shopping and my sister bought a pair of leather gloves for me, thanks you for your lovely gift sis!

Tam eve dönerken eniştem aradı, meğer biz iki kız kardeş gezerken, eniştem de bizim için evde yemek hazırlıyormuş. Bu güzel daveti geri çevirmedim tabi ki :) Eniştem Nusret'i bile kıskandıracak bir bonfile pişrimiş, bozup yemeye kıyamadığımız salatalar yapmış, yanına  çok güzel bir de Şili şarabı seçmiş. Yemekler hazırlanırken ablam da mutfakta birkaç fotoğrafımı çekti ama ben poz vermektense salata ve şaraba saldırmaya daha hevesliydim,tam bir mutfak faresi olan beni özellikle yemek hazırlarkne mutfaktan uzak tutmak lazım:) Enişteme bu güzel yemek için bir kez daha teşekkür edeyim buradan da:)

While we were going home, my uncle (sister's husband) called us and invited me to dinner  and of course I accepted this invitation. He cooked a delicious steak and salads which are very delicious and bought a  red Chile wine. My sister took some photos of me in the kitchen but I was reluctant to pose I prefered eating salad and drinking wine, I am like a mouse which should be kept out of kitchen :)Thanks for these yummy dishes to my uncle :)Genelde ablama çok benzetirler beni, bakalım siz de benzetecek misiniz.
                            Most people say that I look like my sister, do you agree?


 Wearing a Mango dress, Mango necklace, Milla for Trendyol shoes, Zara boots, Yargıcı bag

12 yorum:

AyçA dedi ki...

Vallahi Ablam demesen ben ikizin zannedicektim canım:) O kadar çok benziyorsunuz:) Elbisene kolyene bayıldım çok yakışmış:)
İyi hafta sonları...
Sevgilerle...

sihirli süpürgeee dedi ki...

elbisenize bayıldım (markasını da çok merak ettim:)). size de çok yakışmış.

sihirli süpürgeee dedi ki...

çok pardon resmin altında elbisenin mangodan olduğu yazıyor. gözümden kaçmış.

PAPİŞ STYLE dedi ki...

Kesinlikle ablanla çoook benziyorsunuz. adece onun saçlar daha kısa.Eniştenin de ellerine sağlık:))Aferin enişşteye valla.

Özgglr dedi ki...

Blogun çok güzel.yeniyim yardımlarınızı bekliyorumm destek :)
http://markakosesi.blogspot.com

Unknown dedi ki...

Kesinlikle çok benziyorsunuz canım :) kırmızı elbisenin sade ama çarpıcı havasını çok sevdim, kolye ile de çok hoş bir hava katmış, nude pumplarla bu şıklığı tamamlamışsın tatlım ;)

Modamla-Burcu dedi ki...

Elbisenin rengi harika.

iyi haftalar dilerim :)

http://www.modamla.com/

Unknown dedi ki...

Seninle kolye kardeşi olmuşuz :) Sana da çok yakışmış canım.

PINKY FASHION dedi ki...

Kırmızı elbisen harika, siyah saça kırmızı elbise herzaman yakışır. kolyene ise diyecek söz yok çok beğendim

begum begum huuu dedi ki...

ay gercekten cok benzıyorsunuz maasalah dıyeyım ıkınızıede:) o aynaya bayıldım bayıldımmm:))) kırmızı ne kadar yakısmıs boyle bence daha cok gıymelısın:)

begumyagci.blogspot.com

Adsız dedi ki...

ıyyy amma çirkinsiniz siz be.. bide yarım yamalak ingilizcesiyle yazdığını çevirmiye de çalışmış. palyanço gibi de makyaj yapmışlar. köpeköldüreni de açmışlar hava atıyolar içtikleri şarapla. ne ayakssınız siz nasıl insanlarsınız. kendinizi aşşağılıyorsunuz.

Bir Alışverişkoliğin İtirafları dedi ki...

Adsız, sen eminim dünya güzelisindir, ama malesef ben senın harika fotoğraflarını göremıyorum, blog falan aç da bizi güzelliğinden mahrum etme. Ben Boğaziçinden mezun oldum ve ingilizce master tezi hazırlıyorum şu an, sen eminim daha iyi ingilizce biliyorsundur, daha iyi okullardansındır. O kadar iyi ki İngilizcen bak Türkçe'yi unutmuşsun, de yi ayrı yazmayı aşağılamak sözcüğünün tek ş ile yazıldığını ve noktadan sonra büyük harfle yazıldığını bile unutmuşsun ya da ilkokulu dışarıdan bitirmişsin :) Bir de muhteşem şarap kültürün vardır eminim ama etiketini bile görmediğin şarabın köpek öldüren olduğunu nereden anladın çok merak ettin, aynısından içtin ve ölme tehlikesi mi geçirdin :) Yarım yamalak Türkçen ile bayağı eğlendirdin beni gece gece.